Przebywasz na Strona główna
14 czerw 2012

Konkurs SAMSUNG – wygraj aparat SAMSUNG Smart Foto!Po kliknięciu w przycisk ponizej „weź udzial”, napisz za co lubisz Polskę, masz szanse wygrać aparat SAMSUNG, dodatkowo za każdy wpis „za co lubisz Polskę”  Samsung przekazuje 1zł na dzieci !!!
Komentarze

( 43 Odpowiedzi do “Konkurs SAMSUNG – wygraj aparat SAMSUNG Smart Foto!” )
~karolina Czerwiec 14th, 2012

Polskę lubię za piekne morze,za mazury ,za cudownych piłkarzy i za pyszne potrawy,wiele cudownych rzeczy kojarzy mi się z Polską ale pirwsza rzecz po przeczytaniu tego konkursu to był po prostu bigos mojej babci ! :) Pozdrawiam

~karolina Czerwiec 14th, 2012

pierwszą *

~karolina Czerwiec 14th, 2012

za wiarę ludzi :)

~Halina Czerwiec 14th, 2012

Moje zdanie jest podzielone, uważam że Polacy(ja również) lubią swoją ojczyznę cały czas, ale dopiero, gdy ja utracą zdają sobie z tego sprawę.
Uważam że Polska jest jednym z najbardziej patriotycznych krajów, świdczą o tym m.in historyczne postacie takie jak : Mieszko I oraz poeta Jan Kochanowski. Dawniej kiedy było trzeba walczyć za swoją ojczyznę, aby móc w niej mieszkać Polacy byli dumni ze swojego karju.Najważniejszymi wartościami były : honor , Bóg oraz ojczyzna .
W dzisiejszych czasach jest mało ludzi, którzy kochają swój kraj tak bardzo ,aby móc nazwać siebie patriotami.Dużo Polaków wyjeżdża za granicę dla pieniędzy, których w Polsce nie byliby w stanie zarobić , lecz większość z nich tęskni i wraca do kraju. w takich sytuacjach uświadamiamy sobie jak bardzo kochamy swoją ojczyznę :)

~Gosita2 Czerwiec 14th, 2012

Myślę że najbardziej lubię Polskę za jej gościnność i jedzenie:-) uwielbiam może, góry, mazury cały krajobraz jest cudów. Jeśli chodzi o ludzi to tak jak wszędzie są dobrzy i źli na szczęście przyciągam tych pierwszych:-) i niech tak już zostanie.

~leszek Czerwiec 14th, 2012

za co lubię polskę ? za kobiety, a właściwie tą jedyną, dla której każdy poranek przywitany przy mnie , ma inne znaczenie….za wspaniałą kuchnię mamy, kochanej rodzicielki, która swą kuchnią przypomina mi lata młodości…za ludzi, głównie tych dla których los nie jest łaskawy ale którym nie schodzi uśmiech z twarzy, oby taka energia emanowała na ludzi w jak najlepszym stopniu i za to, że ten nasz wspaniały kraj, jest krajem absurdu, gdzie za średnią krajową ludzie potrafia układać swoje życie, płodzić dzieci.

Ciesze się że jestem Polakiem ;)

Pozdrawiam

~janina Czerwiec 15th, 2012

lubie Polske za nasza piekna przyrode, krajobraz, za polska goscinnosc, patrityzm, i poczucie godnosci narodowej wiekszosci Polakow

~Krzysztof Czerwiec 15th, 2012

Za piękną przyrodę i krajobrazy, oraz ludzi o pięknych i czystych sercach. Za słowiańską fantazję i optymizm w życiu codziennym.

~Grzegorz Czerwiec 15th, 2012

ZA rząd, premiera Tuska i te jaja co w sejmie wyprawiają.

~ja Czerwiec 15th, 2012

macie kliknąć weź udział i tam w formularzu napisać, a nie w komentarzu;

~Justyna Czerwiec 16th, 2012

Właściwie to nie „za co” ale pomimo czego lubię Polskę. Mimo, iż każdy dzień to walka o przetrwanie i każdy dzień niesie z sobą nowe wyzwania to lubię Polskę – uświadamia mi jak silna jestem i ile mogę wytrzymać.

~brzeziu Czerwiec 17th, 2012

za narodowy kotlet schabowy, za super boiska:)

~Irmi$ Czerwiec 17th, 2012

Za piękne krajobrazy i przyrodę. :)

~Dawid Czerwiec 17th, 2012

w Polsce najbardziej podoba mi się przywiązanie do tradycji i rodzinne przeżywanie świąt.
Żaden Polak nie potrafi wyobrazić sobie świąt bez rodziny i tradycji z nimi związanymi, czy to opłatek, czy pisanki, czy choćby procesja na Boże Ciało.

~jagoda Czerwiec 18th, 2012

w Polsce najbarbdziej podoba mi się kraj obraz

~-A-ndrzej. Czerwiec 19th, 2012

Polskę lubię za smak chleba,za ludzi,za polskie lasy
jak również za nasze potrawy.Za Naszą historię i Polskie zrywy.Czego chcieć może nie kolorowo ale po
Polsku.

~Andrzej Czerwiec 19th, 2012

Polskę kocham za to, że drużyna narodowa dostaje lanie co roku a my Polacy mamy nadzieję, że już za dwa lata Polska będzie mistrzem świata.

~Anonim Czerwiec 19th, 2012

Polskę lubie za gościnność i pracowitość naszych obywateli.Mamy też cudowną kuchnie kulture i wiele innych .Mamy pozatym dużo zabytków,piękne góry i Morze Bałtyckie :)

~Marcin Czerwiec 19th, 2012

Polskę lubię za to, że pomimo odpadnięcia naszej drużyny z EURO 2012 Polacy wciąż chodzą w koszulkach z polskimi barwami narodowymi, w których chodzili kibicować naszej reprezentacji.

~Klaudia Czerwiec 19th, 2012

Kocham Polskę,za bociany na łące,konwalie w wazonie,ścisk nad Bałtykiem w pogodny dzień,awanturujących się sąsiadów z klatki obok,za miejskie starówki,watę cukrową i LUDZI <3

~Kazimiera W. Czerwiec 19th, 2012

Kocham Polskę
za Tytonia akrobatę co pięknie za piłką latał,
stale zmieniał się w Anioła, łapał piłkę i tak wołał,
piłka do bramki nie wpadnie, ja zawszę ją złapię zgrabnie!:)
Z Grecją obronił karnego, brawo Tytoń nasz kolego!
Choć Rosjanie próbowali Tytoniowi nie strzelali,
łapał piłkę, ja truchlałam – Super obrońca i śmiałam:)
Gibki to bramkarz z Zamościa i wszyscy kochamy Gościa:)

~magda Czerwiec 20th, 2012

kocham polske za ogórki kiszone za grzegorza brzęczyszczykiewicza i pana kleksa,bolka i lolka

~Jadwiga Czerwiec 21st, 2012

Lubię Polskę za to,że jest taka piękna,że jakoś radzi sobie w okresie kryzysu.Lubię Polskę za jej gościnność,tradycje.Lubię Polkę,bo to moja Ojczyzna.

~Kasia Czerwiec 21st, 2012

Polskę lubie:
za pyszny schabowy , kiełbase , za pieczywo które jest najlepsze na świecie:)za jedzenie warto lubić
za przyrode- pola, łaki i lasy
za to że można pomarudzić z każdym na wszystko to takie nasze :)
za to, że kobiety są u nas takie piekne :)
za to że mamy tak bogatą tradycje narodową , piękne zamki , cudowny rząd:)hehe :)
że koko eurospoko nie puścili na euro tylko niemke
za wszystko !

~Píotrek Czerwiec 21st, 2012

Polske lubie za to że większość ludzi jest pogodna ,że mamy dostęp do morza, pięknych jezíor i gór. I jestem dumny że się urodziłem polakiem.

~hochlik Czerwiec 21st, 2012

za schabowego za kibicow i gorace dziewczyny

~Maja Czerwiec 22nd, 2012

za otwartość na zachodnie rynki

~er Czerwiec 22nd, 2012

t

~BASIA Czerwiec 24th, 2012

KAŻDY KRAJ JEST JEDYNY W SWOIM RODZAJU….JEŻDZĄC PO ŚWIECIE I POZNAJĄC ROŻNE KULTURY…MUSZĘ PRZYZNAC ZE NASZ JADŁOSPIS NAJBARDZIEJ MI ODPOWIADA.JEST TU WIELE PIEKNYCH ZAKĄTKÓW.KOCHAM POLSKE PRZEDE WSZYSTKIM ZA TO ŻE JEDYNA JEJ CHLUBĄ I TYM ŻE LUDZIE ZA GRANICĄ PYTAJĄC SIE Z JAKIEGO KRAJU POCHODZISZ …POLSKE KOJARZĄ Z PAPIEŻEM JANEM PAWŁEM II ….TO JEST PIEKNE I ZA TO KOCHAM POLSKE ŻE DAŁA NAM TAK WSPANIAŁEGO POLAKA…NO I JAK NIE MOZNA KOCHAC POLSKI….PRZECIEZ WSZĘDZIE DOBRZE ALE NAJLEPIEJ W DOMU !PRAWDA?

~Gosia Czerwiec 24th, 2012

Polskę lubię za orzełka,za barwy flagi. Lubię i szanuję ją za przeszłość.

~Andrzej Czerwiec 24th, 2012

Kocham Polskę za…
nie mający końca serial z Wiejskiej komediowy, za martwiący chorych krajan problem służby zdrowia duży, a nie nowy, za niewyjaśnione afery wielu milionów warte, za nieudolność PZPN, który w swych rządach idzie w zaparte. Za niemoc w walce z kibolami, za wciąż nowe listy i komplikacje z refundowanymi lekarstwami, za problemy kulturalno -
oświatowe, za złe i nie trafione posunięcia międzynarodowe. Za wciąż rosnące i kilkakrotne pobierane w jednym produkcie podatki, za likwidowanie przywilejów, ale nie u tych co to mają dbać o dobro nas Polaków niczym ojcowie i matki, za spraw błahych uporczywe nagłaśnianie, za „przekrętów” w gronie władzy ukrywanie,
za zbyt łagodny system karny, za los szarego pracownika marny, za wprowadzenie nowej ustawy o emeryturze, za ciągłe obiecanki, cacanki z ust tych będących u władzy „na górze”, za brak pensji i jej opóźnienia u szeregowych pracowników wielu, za śmieciowe umowy o pracę, które nie wyznaczają ludzkiego życia celu, za młodzież naszą kochaną i grono jej przedstawicieli wśród których jest rozwiązłość, beztroska i totalne rozbrykanie oraz złowrogich używek nagminne zażywanie. Za słabą opiekę socjalną i walkę z bezrobociem raczej taką tylko pokazową, a w rzeczywistości mało konkretną i marną, za te stosy papierów urzędowych przy załatwianiu różnych spraw przez petentów do wypełnienia i niektórych ich adwersarzy, którzy niekiedy pracują tak jakby od niechcenia. Za polskie drogi „dziurami” swymi podobne do sera, za kolej, która wciąż w Polsce umiera, za komunikację PKS, która powoli do historii przechodzi, za ekologię, która jeszcze zbyt wielu nie obchodzi. Za drożyznę życia codziennego i za brak u wielu rodaków chociażby nadziei, jeżeli chodzi o perspektywy życia w przyszłości w naszym kraju na coś lepszego.
Kocham nasz kraj za te wszelkie nasze codzienne polskie interesujące i tak różne od pozytywnych wzorców zawirowania i na chwilę obecną nic więcej już nie mam, chociaż coś bym tam zawsze jeszcze pewnie znalazł, w temacie mojej miłości do ojczyzny do dodania… :)

~Andrzej Czerwiec 25th, 2012

kocham Polskę za to, że jest domem moich najbliższych

~weronika Czerwiec 25th, 2012

za morze głębokie i góry wysokie, za słone oscypki i marynowane grzybki, za pogodę dla każdego i legendę – smoka wawelskiego, no i jeszcze za uśmiech obywateli, oby go tylko długo na swych twarzach mieli

~grzegorz Czerwiec 25th, 2012

za umiarkowany klimat i drogi :]

~Anna Czerwiec 25th, 2012

Za największą ilość grzeszników wśród katolików…

~mata15 Czerwiec 25th, 2012

za oryginalną pogode

~Johny Bravo Czerwiec 26th, 2012

POLSKA jest piękna, jest taka nasza.
Jestem dumny,ze jestem Polakiem,ze moge pracowac
dla naszego kraju, choć wielu ciągle narzeka.
Nasz kraj jest biedny, owszem, ale inny spójrzcie mają gorzej. Patrz UKRAINA, BIAŁORUŚ.Tam dopiero
bieda, choc te kraje są bardzo piękne, bylem tam i wiem.Polska to nasza Matka, zawsze kojarzy mi się z
kobieta ubraną w biedny, wiejski strój, ale ma naturalne piękno w sobie.Jest skromna, lecz zaesze uśmiechnięta dla nas swych dzieci. Może często płacze po kątach na swoich synów, którzy ja rozgrabiają u szczytow władzy. Jak sie kapną co robią, moze byc juz za pozno, bo majątku narodowego nie bedzie. Kocham POLSKE.

~Madzia Czerwiec 26th, 2012

Polskę lubię za przepiękne krajobrazy i naturalne nie skazone cywilizacją tereny, których na szczęscie jest bardzo dużo.

~Judyta Czerwiec 26th, 2012

Polskę kocham za to,ponieważ jest ona pięknym krajem. Urodziłam się w nim i zostanę tu już na zawsze. Kocham ją za wszystkich wybitnych poetów, aktorów oraz patriotów którzy okazują miłość dla Naszego kraju. Za wszystkich żołnierzy którzy w czasie wojny walczyli o dobro ojczyzny i za to że jest ona krajem w którym żyją sami dobrzy i pomocni ludzie. Pełni radości i zadowolenia z każdego nadchodzącego dnia.

~Sebastian Czerwiec 27th, 2012

Za to, że trzeba „końskim zdrowiem” tryskać, aby z usług i pomocy naszego kochanego NFZ korzystać…

~Mira PC Lipiec 4th, 2012

Za to że jest. I za to jaka jest. A lubić da się ją bez trudu

~nPSVmYOEyMUipv Lipiec 12th, 2012

Niech wożą Wałęsę jako ikonę Solidarności,pod warunkiem,że książka Gontarczyka i Cenckiewicza zistanoe zakazana i spalona na stosie III RP.To przełknę,ale autorytet to z niego żaden.Lubi pan czytac, bajkopisarzy?… książki zbf3jeckie!Adam Mickiewicz, DziadyInstytut Pamięci Narodowej, zwany niekiedy Instytutem Parodii Narodowej, wystawił kolejną sztukę wyreżyserowaną przez dwf3ch takich, co ukradli księżyc, a napisaną przez dwf3ch takich, co ukradli złudzenia. Chodzi oczywiście o bestseller ostatniego tygodnia, SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii. Historyk IPN Sławomir Cenckiewicz miał osiem miesięcy i dopiero raczkował, gdy Lech Wałęsa w zbuntowanym Trf3jmieście narażał się na kulkę albo aresztowanie przez Służbę Bezpieczeństwa, co zakończyło się rzekomą ofertą wspf3łpracy. Piotra Gontarczyka nie było jeszcze wtedy na polskim łez padole, ale miał się niebawem na nim pojawić, by go wybawić.Obaj autorzy są dziś wybitnymi znawcami i badaczami okresu Grudnia ’70 i lat po nim następujących tudzież autorami dzieła napisanego na podstawie esbeckich teczek i własnej, jedynie słusznej interpretacji najnowszej historii Polski. Waśnie i spory o tę pozycję znacznie przewyższyły najważniejszą sprawę narodową, jaką do niedawna była sprawa gwizdka sędziego Webba. Młodzi historycy, jako nieprzejednani tępiciele wszelkiego bolkowizmu (tudzież bolszewizmu), postanowili rozpiąć na trzech krzyżach, zbudowanych przed Stocznią Gdańską, nikomu w świecie nieznanego Lecha Wałęsę.Sztuka cieszy się dużym wzięciem narodu, głodnego igrzysk, bo chleba już nie brak. Do teatrf3w, zamienionych chwilowo w księgarnie Instytutu Palenia Niewiernych (Instytutu Panaceum Na-wszystko, Instytutu Paranoi Narodowej, etc.) ustawiają się kolejki ochoczych oglądaczy linczowania bohatera narodowego, rzekomo przez bezpiekę wybranego. Ludzie płacą 65 złotych za dzieło, czyli tyle srebrnikf3w, ile ma rzekomy „Bolek” na liczniku, jako że 29 września Lech Wałęsa skończy 65 lat. Tak się składa, że jeden z jego pogromcf3w też się urodził dnia 29, tyle że kwietnia i ćwierć wieku pf3źniej.Marek Kusiba

~TjoLviFZsLurvhlA Lipiec 15th, 2012

ZAMIAST WAŁĘSYEli Barbur.Salon24.pl. 27/05/2011W Izraelu warszawska wityza Obamy relacjonowana jest głf3wnie pod kątem uroczystości przed pomnikiem Bohaterf3w Getta. Gazet nie ma (szabat) – chodzi o media elektroniczne i portale (także anglo- i rosyjskojęzyczne). Wątpię, aby jutro miało być inaczej – z punktu widzenia Polski, jest to sztubacka wpadka PR.Programowo chodzi ponoć nie tylko o gaz łupkowy i parę maszyn F-16, lecz także wyeksponowanie roli, jaką Polska – ze swymi doświadczeniami – mogłaby odegrać w kontekście „arabskiej wiosny”. Jeśli więc tak – trzeba było zrobić wszystko, ale absolutnie wszystko, żeby Lech Wałęsa spotkał się z Barackiem Obamą.To symbol przemian, o ktf3rych marzy świat… – wiem, z Wałęsą nie jest lekko (robiłem z nim wywiad do książki o Polsce wydanej w Izraelu w 09.) – trzeba było bardziej się wysilić, a nie tylko jakieś telefoniki… Gdyby pojawił się w Pałacu, media światowe, największe sieci satelitarne dosłownie wyłaziłyby ze skf3ry.Palnęliście głupotę, ktf3ra – inaczej niż sukces – niewielu ma ojcf3w. Czy w polskiej krainie nie ma w tej chwili choć paru facetf3w rozumiejących, na czym polega umiejętność posługiwania się atutami medialnymi?… Sami sobie jesteście winni, że akcenty przesunęły się na szacowną wdowę po bohaterze filmu Polańskiego.

Napisz